Cecha szczególna: prawdziwa historia judaizmu

Cecha szczególna: prawdziwa historia judaizmu
Prawdziwa historia judaizmu naukowej historiografii, z tytułu emisji pieniądza przez bank. Monografia, do opieki nad prof. Scarola Lorenzo przedrukowany dopóki nie cel zysku oraz z obowiązku: źródło cytatu:
http://ilcomandamento.blogspot.com
1, Wstęp:
Tytułu emisji pieniądza, to jest za przestępstwo karne bankowego uzurpacji suwerenności
Ludzie: to przez jakiś czas, że mnie chodzi, na pytanie pieniężnej, renty menniczej: pierwotne i wtórne. Że znalazłem istnieje ogromna literatura zarówno na szczeblu krajowym, międzynarodowym That. To jest sedno, zgodnie z obecnego systemu na Europejski Bank Centralny, etc ..., również prywatnej własności zwykłej (SpA), ma prawo do tworzenia pieniędzy z niczego, tylko cena druku! jest z tego pieniądze, oświecony, czy żydowskich bankierów, udało się stworzyć niewidzialnego imperium. oświecony może kupić papiery wartościowe państwa (Bot i WTC, itp. ..), więc stan, w długu, jak i pośrednio, w konsekwencji, każdy z nas w długi. To normalne banki, jest również dozwolone, pieniędzy stworzony z niczego, to podaje się autorstwo prywatny rezerwat na podstawie (ułamkowe) śmieszne. Te pieniądze są następnie wniosek z powrotem na odsetki. Ten mechanizm karne, diaboliczne i przewrotny jest do podstawy, z jednej strony, coraz bardziej pogarszającą się długu publicznego, część stopniowego ubożenia społeczeństwa, że podczas gdy wszystkie pieniądze, aktualnie w obiegu, są pokrywane z root długu nieuzasadnione i nieuleczalne, jak na wypłacająca odsetki, potrzebne pieniądze, nie jest jeszcze wydrukowane: To jest to drzwi pieniężnej kryzysu. Krótko mówiąc, wszystko w systemie bankowym, które jest fundamentem, wszystkie nasze instytucje? To jest przestępstwo: absolutny i całkowity! Czuję się okropnie, to zjawisko, na ogromne szkody, że jest stworzenie w gospodarce krajowej i międzynarodowej, ale jeszcze bardziej poważny jest fakt, że nikt nie rozmawialiśmy. Co o tym sądzisz? Renty menniczej i oszustw bankowych - Forum z: http://www.Finanzaonline.com
---------------
2 nd wprowadzenie:
Tytułu emisji pieniądza, bankowości, lub przestępczości i uzurpacji suwerenności ludu:
Mamy do czynienia z bardziej poważnych zbrodni całej historii ludzkości, przez te, które zorganizował za piątym historii, wszystkie tragedie ostatnich pięciu wieków, zanieczyszczających, manipulacji, wykrywania i zabijania, nie tylko wydarzeń polityk, ale również fundusze historycznych i naukowych, psując wszelkie formy badań naukowych i historiografii, poprzez aroganckie absolutnej władzy: finansowe, media, polityczne i instytucjonalne. Od prywatnych właścicieli MFW, mają monopol na politykę 5 wieków, a ostatnio mają oni monopol informacji, poprzez który, prowadząc zgoda: jest to władza absolutna korumpuje absolutnie, że umysły ludzi, są zmuszeni do życia w wirtualnej rzeczywistości, ponieważ opierają się na manipulatory umowy .. Są to: oświecony do podstawy każdej wojny, każdego rewolucji, każdej ideologii materialistycznej i totalitaryzmu. W rzeczywistości, Międzynarodowego Funduszu Walutowego, na koniec cyklu, po ludzi devitalized i ubogie, ma ogromne potrzeby niszczenia dużych i mężczyźni własności i, do regeneracji i do podjęcia na więcej i więcej, więcej kontroli instytucji. To jest ich zniekształcanie i wypaczanie każdy republikanin Konstytucji, w rzeczywistości walutowej suwerenności ludu nie jest przypisane: jest reprezentowany jako absolutny zbrodni, mordu: do uszkodzenia całego rodzaju ludzkiego. Napoleon że sympatyzował z międzynarodowych bankierów: Ze względu na majątek, ale jego porażka również fakt, zwrócili: Against w ostatnich latach z jego rządu, powiedział: "Gdy rząd jest uzależniona od pieniędzy z banków, bankierzy nie są rządzący do opanowania sytuacji, bo ręka jest to z góry: To ma ręce: nie ma pieniędzy do domu, bankowcy bez patriotyzmu i przyzwoitości bez ich celem jest wzmocnienie (nr ref. . 4) Rezerwa Federalna ma własności prywatnej. (Thomas D. Schauf z 1992)
------------------------------------
3 rd wprowadzenie:
Tytułu emisji pieniądza, bankowości, lub przestępczości i uzurpacji suwerenności ludu:
*** Jak na ironię, musimy poruszać się szybko, chyba również dla tych morderstw przez śmierć, że bardziej zasługuje na śmierć, suwerenne władze, zniknęły z naszej planety, czasami nie jest lepiej przygotowany, przez Inkwizycję, i wiele wydalenia Żydów , ale nie wszystkie jej zadania: na łagodny charakter: zbyt duszpasterskiej. Ale to jednak ponieśli: dla nich, zwłaszcza niewinnych rodaków: wiele wiele niesprawiedliwości i ucisku, że oni, Żydzi, otrzymał, za winy oświecony, nie udaje, władze prawie nigdy nie trafić na prawdziwe sprawców. Ze względu na nieprawidłową zbrodnie są winni, jak pić krew dzieci i ich na spotkanie z demoniczną obrzędów, że światła: międzynarodowych bankierów żydowskich, a oni zawsze. Wściekłość ludzi, dla bardziej ślepy przerastają zwłaszcza niewinnych Żydów we wszystkich częściach świata (jak zawsze). W rzeczywistości, winni są sprytnie zamaskowane, a wśród nich linię, znika, znika, jeżeli te w odpowiednim czasie. Przywódcy społeczności żydowskiej, a rabini oczywiście ogromne poczucie winy: oni też za to, że ukryte w sprawach karnych w takich rozmiarach. Z pewnością zasługują na śmierć, w związku z tytułu emisji pieniądza przez bank, wiele milionów przestępców, tych, najwięcej, nie są Żydami, ale współpracowników: Freemasons, polityków, dziennikarzy, szatan, itd. .. to jest obsługa klienta na całym świecie wszystkie NWO.
*** Niestety, historia jest zawsze dramatycznych MFW, że będą się powtarzać, z jego cykli historycznych: zniszczenia wojenne kłamstwa i okrucieństwa. Ludzkość, zaślepieni przez skorumpowanych polityków i sataniści, nadal będzie mieć zastosowanie do wszystkich narodów i naród żydowski, na konto tyle niewinnej krwi, Holocaust do daty, która jest pod uwagę prawa karnego i zorganizowanego oszustwa z bank tytułu emisji pieniądza? To nie, i miejmy nadzieję, nigdy więcej nie powinny mieć takich zbrodni bez precedensu w historii ludzkości. Opowieść o krwi i nienawiści, nadmiernych ekscesów i zbrodni, jest powrót do ludzkiego, ze względu na nieuniknione implozji systemu bankowości międzynarodowej. (Raje podatkowe, pranie brudnych pieniędzy i tytułu emisji pieniądza Marco Saba - 19 sierpnia 2004 r.).
*** Ale, podejrzany, podejrzany i to, to jest to, co prawdziwi winowajcy i karnych, są one nadal ukryć i uciec, jak zawsze jest skuteczne w
historii, to jest to, że pozwolił stworzenie dynastii bankierów, okultyzmem i monarchii niewidzialne, które przechodzą bez szwanku przez Millennium i zostawia w tyle za, jeżeli szlaki horror, zniszczenia i śmierci, na której spekulować, i śmiać się diabelsko, jak stan zbyt oczywisty i udowodnienia, masakrę 11 państwa września. Ich prawdziwe bogactwa i władzy: jest posiadanie i kontroli satanistycznych ideologii, która ma wielki sukces, do niszczenia godności ludzkiej i biblijnego monoteizmu, która jest źródłem wszystkich humanizm, a nie wulgarne posiadanie pieniędzy lub mienia. W rzeczywistości tych Żydów znalazło się na świecie, jak bogowie, są do posiadania władzy absolutnej. Cain jest tak, jakby Żyd, rasę "wampirów," i są wykonane są mistrzami świata okultyzmu, zawsze znajdziesz połowie zabić Żyd Abel, i tego, że w rzeczywistości, to utrwalona w historii : zaciekłą nienawiść między wiarą babilońskiej (powtarzające się w tych "oświeconych") i wiary Abrahama - Izaaka i Jakuba, że w momencie śmierci 10 dzieci przyjdzie do przekleństwem na 12, ponieważ prawdy historycznej (artykuł poniżej) jak zawsze, jest zawsze prawdy biblijnej. Od dary Boże są "nieodwołalne", pozostaną na zawsze, Żydów, to jest prawdziwa historia zegara. Na dobre, na złe, to jest w bezwzględnym historii bratobójczych, szatańskich Żydów i kultu żydowskiego Jahwe, w tym starciu będzie decydować o losie ludzkości, podczas gdy chrześcijanie w całkowitej niewiedzy, bo nie wiedzą, że:
* 1 -, ponieważ w Chrystusie, oni urodzili się w Betlejem;
* 2 -, ponieważ w Chrystusie, i oni są Żydami z pokolenia Judy, jak i
takich, wszyscy chrześcijanie są potomkami dary króla Dawida
* 3 - nie będzie wzajemne podejście stopniowe i ciągłe Żydów i chrześcijan, wśród nich lidze, na pewno w jednym przeznaczenie życia lub śmierci.
-----------------------------
biblijnego Abrahama, 1800 to.C. :
Żydów, według Biblii, są potomkami Abrahama, poprzez rodzinę oddziału: To jest związane z Sema, jednego z trzech synów Noego.
W bogactwo niższe Mezopotamii Terak (Tarah) były ogromne, mamy szczegółową listę tych bogactw, jakimi Abram otrzymał spadek po ojcu Terak (kiedy został zmuszony do ucieczki z Mezopotamii, prawdopodobnie, w związku z demonicznych kultów, z przylegającym . bardzo zwyczajne, ludzkie ofiary, że byłeś na co Ziggurat, prototyp, który był ideologią wieży Babel, a im więcej wiemy:. New World Order Taka jest rzeczywistość, w której, Abram udał się w nierozwiązywalny konflikt, słudzy jego wielu: koczujący lub semi-nomadów, pasterzy stad rodziny zostały podzielone na klany, z których każdy został wyreżyserowany przez więcej starszego członka plemienia, którego był teraz młody patriarcha Abraham, a potem. powołani przez Boga: Abraham (ojciec mnóstwa narodów), pochodził z Ur (okolice Basrze, Irak południowej), i poszliśmy w górę Eufratu pokój Harann: stąd, Abraham, syn Terach, przyszedł na osiedlenie się w pobliżu Hebronu, w Palestynie, około roku 1850 to.C.. potomkowie Abrahama, przez głód zmuszony, a następnie poszedł do osiedlania się w Egipcie, gdzie początkowo przyjęty jako gości, poniosły redukowany tak ogromne, i stonowane, straszliwej niewoli. To trwało cztery stulecia Ale zostanie zwolniona przez Mojżesza i Jozuego w wieku XIII lub XV wieku. to.C..
*** Żydzi nie błądzić, jak błędnie wskazała na pewien czas, na półwyspie Synaj, jak to było pod panowaniem Egiptu, ale dziś wiemy na pewno,
To stacjonuje, przez cały czas w Arabii Saudyjskiej na pustyni (która dokładnie ogrodzony i stać się niedostępne góry To był teatr prawdziwą rewelacją z Dekalogu), gdzie grał prawie wszystkie odcinki, że czterdzieści lat przymusowej nomadyzm nie dlatego, że Żydzi chcieli przystąpić do woli Boga, że choć pokazano ich niesamowite cuda każdego dnia, do zachowania, w sposób całkowicie nieprzyjazny, mieszka 2 mln ludzi. Wszystko to jest właśnie mówi Księga Wyjścia.
*** Mojżesz przeszedł z jego ludzi do ziem na wschód od Morza Czerwonego. Mojżesz prowadził swój lud do granic ziemi Kanaan, a następnie zajęte przez małe
miasta-państwa, zawsze niezgodne z doświadczenia czystego monoteizmu.
----------------------------
Początku XII wieku monarchii. to.C.
*** Proroka Samuela namaszczony na króla Saula potajemnie, co daje podstawę do monarchii.
*** Tylko z Dawidem, został przywrócony do jedności narodu i jeszcze bardziej, stały zawodu nowych obszarach, takich jak jeden z Was Jerusalem: The City That Was króla Melchizedeka, i że jest górze Moria, gdzie Abraham był kuszony przez Boga, i gdzie w Abraham poświęcenia swego syna Izaaka. Jerozolima stała się politycznym i religijnym kapitału. do śmierci Salomona, jednak został podzielony na królestwa Izraela na północ i na południe od Judei. Schizma (933), do końca królestwa na północy (722), pierwszej deportacji Nabuchodonozora (598),
*** Jednak te państwa-miasta, i dla ludzi wokół niego były bardziej wrogi, i poczęła wzajemnej nienawiści, nie jest łatwo pokonać, ale przede wszystkim kulty były przyczyną bałwochwalstwo, to było kontynuowane aż do tajemnicy drastycznie wzrosnąć gwałtownie i jako zjawisko masowej (875-853 Achab poślubił karnej To fenickiej księżniczki Izebel, udał się do historii jako kobieta bardziej perfidny i okrutny), podczas gdy sam kult Jahwe, starali się tłumić na stałe. Ale prawa do prawdziwego Jahwe i Izraela są niezwykle skuteczne i bardzo bronił tylko przez proroka Eliasza Tiszbe.
*** Jerozolima zostanie zniszczona jako Nabuchodonozor, i ludzi, i skarby świątyni zostaną przeniesione do Babilonu. s. VI. to.C.
*** Diaspora rozpoczyna się w szóstym wieku. to.C.: silna pierwsza grupa osiedliła się w Mezopotamii, potem w całej starożytnego Wschodu, Grecji i Rzymu, wspólnoty się bardziej liczne niż w Aleksandrii w Egipcie, gdzie nawet dwie trzecie ludności składa się z Żydów, a prawie wszystkie zamordowanych przez popularnych wściekłość.
*** Widziany przez bardziej szlachetne duchy, ale były one bardziej do wyglądu z nieufnością i sprzeciwia się wielu tej niechęci powtórzone przez: Tacyt
Horace, Juvenal, Pliniusza, walki i inne stanowią prawie fundacji kulturalnej, że stworzy podstawy nowoczesnego antysemityzmu. (P.89 Giacomo Martina, "Kościół w czasach absolutyzmu", wyd. Morcelliana). To.C. W 539, jednak Cyrus podbił miasto i pozostawiono do deportacji Żydów
powrócić do swojej ojczyzny i odbudowę świątyni.
*** Walczył w okresie hellenistycznym i ostatecznie zdobyty przez Pompejusza w 63 to.C. Cieszą się o pokój dla Jerozolimy. 70 to.C. w Palestynie: zdobyciu Jerozolimy do pracy Rzymian. Uroczyste podczas post na dwa wydarzenia decydujące w historii żydowskiej:
* 1 - śmierć na krzyżu Jezusa z Nazaretu, który urodził się w Betlejem, według Pisma, i
* 2 - bunt 66 AD, zelotów, podsycane przez ekstremistów, a kończąc na Wespazjan w 70 rne, które zniszczyły naród Izraela i zaczął
diaspora więcej długiej historii, która potrwa aż do ponownego ustanowienia nowego do państwa Izrael, i że dla niektórych aspektach, nadal trwa.
---------------------
Kościół, Żydów i antysemityzmu:
*** Antysemityzm [(to jest bardziej związane z historią egzegezy) z L. Carli, Kwestia żydowska przed Sobór Watykański II, "Gym duchowieństwa", 44 (1965), s. 185 -203, 465-476; ...)] itp. mogą być uważane za zasadniczo szczególny aspekt zjawiska bardziej rozległe, rasizmu, który jest rzeczywistą przyczyną ludzkiego egoizmu i przedstawia z innymi przejawami rasizmu, analogicznie takie same, nawet jeśli czynnika religijnego wywiera większy wpływ w tym przypadku w innych.
*** To nie tylko do świata chrześcijańskiego: jest wyraźnie widoczne w czwartym wieku. to.C., jeśli nie wcześniej, i rozciąga się poza obszar chrześcijańskiego, dając podstawy do pogańskiego antysemityzmu, muzułmanin, racjonalista, marksistowską, nazistowskich. Historycy są w dużej mierze zgadza się z ustaleniem przyczyn tego powszechnego wrogość wobec Żydów, ale debata na temat rzeczywistej masy, że różne czynniki wywarły w genezie i rozwoju antysemityzmu (p.89 Giacomo Martina, "Kościół w "wiek absolutyzmu", wyd. Morcelliana)
*** Dla większości (Poliakov, Simon, itp. ..) niechęć pochodzą głównie z powodów religijnych tylko, a dopiero później więcej, jego wysokość jest poważne, z powodów społeczno-ekonomicznych. Ale tylko dla niektórych (Lazare), są to prawdziwe przyczyny antysemityzmu, że tylko i wyłącznie w późniejszym czasie, poszukuje religijne uzasadnienie. (P.89 Giacomo Martina, "Kościół w czasach absolutyzmu, wyd. Morcelliana)
*** Poświęcone więcej różnych zawodów, Żydzi byli na bieżąco połączone ze sobą i korzystają z przywilejów niektórych, które pozwoliły im powstrzymywać się od działań kultu pogańskiego i z pracy w sobotę (p.89 Giacomo Martina, "absolutyzm wieku kościół ", wyd. Morcelliana). W dziesiątym wieku w Palestynie:
przekazane do dnia Fatymidów w Egipcie, a później Turków seldżuckich, a nowa zdobywców były dość tolerancyjna z Żydami, utrudnia dostęp do chrześcijan do świętych miejsc, czasem prześladowania pielgrzymów i miejscowych chrześcijan.
*** Muzułmanie byli w stanie stopniowo zniszczyć Królestwo Jerozolimy i
regionu syryjsko-Palestyna znalazła się pod Mameluków z Egiptu. W XIVsec.
*** Bankierzy, kupcy i marynarze Genovese (Genua) miały wzbogacone umiejętności i technologii, które przyniosły Półwyspu Iberyjskiego do coraz bardziej wpływowych Portugalii. (P.211 Roberto Finzi Przebieg Zanichelli Historia)
W wieku XIV i XV. W Palestynie:
*** Miał kilka imigracji Żydów, wysiedlenia Żydów sefardyjskich z
krajów Półwyspu Iberyjskiego doprowadziło do nowej imigracji i bardziej znaczące. W XVI, jeśli. W Palestynie: do Mameluków z Egiptu w XVI wieku. Turcy przejęli zarządzanie, które, z wyjątkiem okresu Sulejmana Wspaniałego.
----------------------
- Fugger
Ważniejsze rodziny handlowcy bankierów-industial drugiej połowy XV wieku jest z pewnością jednym z Fugger w Augsburgu, ale przeniósł się ze Szwecji w 1368 roku. Ich głównym źródłem dochodu pochodzi z walut obcych zbiorów stanowi trzecią kredytów. W 1488 w zamian za duży pożyczka udzielana na arcyksięcia Austrii, otrzymała całej produkcji srebra w Tyrolu. do końca XV wieku, Fugger kontrolowane kopalnie srebra, miedzi, żelaza Śląska, Republiki Słowackiej, w Czechach w Tyrolu, Karyntii i w Hiszpanii. Bankowcy Habsburgów, miała duże wpływy polityczne.
Przyznanie lub mniej: z pożyczek na rzecz suwerena, byli w stanie wpływać na politykę czasie. Czy w przypadku Karola V, cesarza: głosów niezbędnych do wyborów, zostały zakupione za pieniądze Fuggerów. W roku 1500 otworzyła Fugger, w tym oddział do Rzymu. W zamian za pożyczki papieża, wygrał kontrakt z odpustów, w Środkowej i Wschodniej ... Kardynałowie stanąć przed nim, i wszystkich kupców świata nazwali to "inspiracja". W 1557 Filip II nie mógł: powrót 1500000 dukatów w 1630 roku łączne straty niezaspokojone wierzytelności: udowodnione przez Habsburgów z 8.000.000 dukatów. (P.265 Roberto golfowe Finzi z Zanichelli Historia). To astronomiczne kwoty, zapowiadał już, kiedy jeszcze nie wynaleziono nominalnej pieniędzy, z czego realnej władzy, nawet jeśli ukryte i niewidoczne, za fasadą rządy mogą wykonywać lichwiarzy. Power na tyle niejednoznaczne, bo nie można się dobrze czuje. Ale katastrofalne władzy, realnej władzy życia i śmierci na ludzi. (Arcydzieło będzie obsługiwany przez żydowskich bankierów, że finansowanie rewolucji francuskiej i Komunistycznej spowodować zniszczenie monarchii katolickich, teraz tylko obrona do zbrodni w swoich projektach (prof. Lorenzo Scarola). Jednocześnie stoi nowa burżuazja ( XV wieku). To starannie, potrzeby finansowe monarchii, a ich niezdolność do budowy sieci efektywnego zbierania podatków.
Karola V, wykonane dla bankierów, dlaczego ogromne pieniądze, potrzebował jej rozległego imperium, przy użyciu kopalń metali szlachetnych, zarówno na kontynencie europejskim na kolonie ... To (Roberto Finzi, bieg historii, Modern Age, Zanichelli str. 258) 1520/21: "Rewolucja cen" lub pokonać inflacji po raz pierwszy w życiu gospodarczym z niszczycielskimi mocy. W ciągu jednego roku w niemieckim mieście Speyer: żyta wzrosła o 15 razy, grochu i pszenicy z 13 razy, etc. Inflacja jest spowodowana:
* 1 - utraty wartości zarobków i renty stałe, * 2 - zachęta do inwestycji, w mercantile klasy średniej, zawodowej, a przede wszystkim finansowych. Tradycyjne szlachetność jest więc zagrożona przez tych przybyszów, zarówno ekonomicznie, społecznie i politycznie. (P.231 Roberto Finzi Przebieg Zanichelli Historia)
*** Wyjaśnienia stwierdzonych przez współczesnych ekonomistów, to jest teoria: ilość pieniądza, który został uznany za jednego z "500 długo inflacyjnej, nie tylko pozostawia wiele wątpliwości, ale jest bezzasadna, również mylnie, ekonomistów i historyków, zwolenników obecnego systemu finansowego, ceny przyswoić towarów, który jest teraz fałszywe i odrzucone przez prof naukowiec. Auriti Giacinto.
*** Nawet Jean Bodin (1568), w rzeczywistości, położył palec na problem powstawania monopoli, takich jak, która była rzeczywistą przyczyną długich zwanych "500 inflacji, w rzeczywistości, krytyczne do argumentu tendencji ekonomistów lub dostosowane do dużych przedsiębiorstw, jak Azpilcueta De Martin (1483-1586) i EJ Hamilton (1934), w ogóle w stanie wydać pod uwagę fakt, że: "inflacja zaczęła się wiele lat przed amerykańską złotych i jest zatem przypisana do interesów lichwiarzy i finansowanie bankowe monopoli, w rzeczywistości, zarówno prowadzone są bez skrupułów, w sprawach działania, jako spekulacyjne "(p.249 Roberto Finzi bieg historii - Zanichelli).
----------------------
Od wojny do bankructwa.
W 1565 roku wenecki byłego ambasadora w Mediolanie, napisał do swojego rządu, że: "katolickiego króla, króla Hiszpanii, został w ciągu ostatnich wojen, w bałaganie pieniędzy, że prawie wszystkie jego dochody sposób jest zużywana w płatności odsetek..
*** W związku z tym, to tylko długu publicznego do opanowania, to biorąc pod uwagę niemal wyłącznie interesy jednak, że w czasie rośnie wykładniczo, faktycznie otrzymanego kapitału jest neutralizowany, wykorzystując strategiczne taktyka upadłości. Mamy więc pojawienie że myśl, iż jest oczywiste, że masz do zapłacenia odsetek za pożyczone pieniądze, aby pozostawić drzwi średniowieczne pomysły na lichwę.
*** Deficytu sektora finansów publicznych struktury finansowania jest organizowany w krajach takich jak w XVI wieku. (Roberto Finzi, bieg historii, czasów nowożytnych, s. 260-262 Zanichelli)
*** Wynika, że odsetki wypłacone jako rekompensata kredytu, nie może i nie może w żadnym wypadku nie może przekraczać 10% kapitału pożyczone (prof. Lorenzo Scarola).
----------------------
Żydów i antysemityzmu: James Martin Kościół i wiek absolutyzmu VOL 2. Morcelliana:. Żydowskiej Kościoła i P. 89
SURE Antysemityzm jest nieuzasadniona i jest owocem rasizmu i nietolerancji.
*** Niestety, antysemityzm, nie ogranicza się do świata chrześcijańskiego, ale jest powszechny i zróżnicowane w innych kultur i religii, dla poczucia tożsamości, przyniósł Żydów do zachowania tożsamości. Tylko dla historycznych przyczyn społeczno-ekonomicznych Lazare (zużycie) były prawdziwe przyczyny agresywnego antysemityzmu. Zarzucał Żydów (nie zawsze jest złem):
* Ateizm
* Lenistwo,
* Chciwość,
* Plugawa
* Niemoralność,
Tajne ofiar rytualnych.
tajemnicy ofiary rytualne, to jest rzeczywistość, zawsze wykonywane tylko przez kilka myśli przekazywane na przykładzie kultu i ideologii, Babylon religijnych. Wszystko to będzie miało odzwierciedlenie ideologicznych i religijnych świata w nowoczesnej satanizm Będzie wszystkie negatywne wzór liturgicznego katolicyzm, ale z pewnością nie może być przypisane do osoby historycznie. Niestety, te Sataniści dynastii bankierów okultystycznych, które teraz rządzi niekwestionowanym władzy nad światem w sposób rewolucji francuskiej do dziś).
*** Naprawdę lubię wynikały z silnego ducha ciała, która izoluje ich od reszty ludności. (James Martin Kościół i wiek absolutyzmu VOL 2 Morcelliana. - Kościół i Żydów, s. 89)
Antysemityzm i hiszpańskiej inkwizycji
*** Dla chrześcijanina społeczeństwa i państwa chrześcijańskiego dla Żydów (źródło: S. Dubnow-Weltgeschichte des Volkes judischen IV-VI, 1926/27 G. Caro, Sozial-und
Wirtschaftsgesschichte der "Fudem im Mittelalter und in der Neuzeit, aby obj. 1908-1920) był elementem obcym, nie są podobne, można zobaczyć w nich
"Ludzie Enemy" w ich religii "nicpoń i bluźniercze nauki".
*** Już pierwszy chrześcijańskich cesarzy z Constantine je uruchomić poddane ograniczeniom prawnym, zwłaszcza zabronił im:
1. Uwaga chrześcijańskich niewolników i ożenić się z Christian Woman (Constance 339),
2. li wykluczyć służby wojskowej (Honoriusz 404)
3. oraz od wszelkich funkcji publicznych (Teodozjusz II 438).
*** Żydów na chrześcijaństwo mogło przejść swobodnie, ale rzadko są one szczere nawrócenie. Cesarz Justynian potwierdzone, a niektóre gorsze, anty-żydowskich prawa jego poprzednicy, jego kod: wszystko było zgodne z prawem do średniowiecza i poza nią.
*** Jest to generalnie przyznał się do tolerancji Żydów w sprawach religijnych, ale nie jeden dał im pełne korzystanie z praw obywatelskich, jak wiele synodów i papieży, zadeklarowały, że są "wiecznie ludzi skazanych na służyć".
*** Żydzi zostali zmuszeni do noszenia specjalnego stroju, że dostaje je jako takie, w miastach południowej Europy, musiał żyć w sąsiedztwie, w separacji (getta), nie mógł utrzymać Christian pracowników w ich pracy, mogą zeznawać przeciwko chrześcijaninem, położony na urzędach, itp. ...
*** Nawet imperium germańskiego, Żydzi byli postrzegani jako organ, obcy, bo ich leczenie było regulowane przez prawo germańskie dla obcokrajowców.
*** Od czasu Szwabii cesarzy, były zaliczane do "pracowników pałacu pokój": zwracając specjalną opłatę, przyszli pod ochroną Imperatora.
*** W lukratywny handel i pożyczanie pieniędzy na procent (często bardzo wysokie), co jest zabronione na chrześcijan.
*** Wielu Żydom udało się gromadzić bogactwa i władzę [ta sytuacja zasilania i chłodzenia jest już wykonywane przez niektórych żydowskich bankierów, pierwszy z roku 1000, dla niektórych ucieka powód do książek historii.] (Karl Bihlmeyer - Hermann Historia Tuechle Kościoła "3.-era reform, red. Morcelliana p.127 opieki Szósta edycja Hyginus Rogger Tom III:.. reform epoki)
----------------------
WEAR ucisku, w których występują, był przyczyną GŁÓWNE prześladowania BACKS więcej, Przeciw BURST z nich w różnych czasach, zwłaszcza w AGE wypraw krzyżowych.
(P.129 BIHLMEYER K. - H. i TUECHLE Morcelliana).
*** Z okazji pierwszego i drugiego krzyż 1095/96, 1146/47, wiele z tych "zabójców Chrystusa" zostało zabitych przez wojska bez hamulców.
*** Of San Bernardo i odwołań kilku papieży od 16 do 12, na rzecz tych nieszczęśliwych ludzi i protestów, wobec fizycznego i moralnego przymusu wykonywane, ponieważ nie zawsze była skuteczna ochrzcić.
*** Tu i herbaty, Żydzi zostali wygnani z miast i terytoriów, jednak były one w jakiś sposób do powrotu.
*** Szczególnie poważne była sytuacja w Hiszpanii, gdzie Żydzi byli bardzo wiele od czasów starożytnych i był znienawidzony za ich niepohamowany głód zysków.
Król Wizygotów sek. VII próbował przekonać ich do konwersji o dużym ciśnieniu. W czasie panowania arabskiego na ich stan uległ znacznej poprawie, wielu z nich stało się bogatych i wpływowych. Ale w roku 1391 w Kastylii, Aragonii i Katalonii wybuchło wielkie prześladowanie przeciwko żydowskim w wielu przypadkach było ich zostawił tylko wybór między śmiercią lub chrztu.
*** Oczywiście między "marranów" lub "nowych chrześcijan", jak ich nazywano w życie tych ochrzczonych Żydów, bardzo niewiele konwersji były szczere i pełne, jak tylko ciśnienie zewnętrzne jest zwolniony, wielu z nich zwróciło się do religii ich ojców, jawnie lub w ukryciu.
*** Szkodliwy wpływ, że wyraźne w chrześcijańskiej Hiszpanii Żydów konwertowane tylko w wyglądzie (marranów) była katastrofa, niektóre z nich kombinacje, i udał się w hierarchii kościelnej, tym więcej wyższych stanowisk, stając biskupów.
*** To spowodowało w drugiej połowie XV wieku. jeden trudnych reakcji narodowych i religijnych przeciwko nim.
*** Po krwawym buncie w 1473 roku przeciw szlachcie i przeciw marranów, monarchów katolickich Izabeli Kastylijskiej i Ferdynanda Aragońskiego decyzję powrotu inkwizycji, "To było niemal wymarły w Hiszpanii, wykorzystywanie ich do walki z niebezpiecznymi wrogami i koronę Kościoła (co jest tutaj: prawdziwym celem "oświeconych" i zniszczenie monoteizm chrześcijan).
*** Papież Sykstus IV w 1478 roku, wyraził zgodę i tak rose: hiszpańskiej inkwizycji. (H. Ch Lea, Morisco Hiszpanii, ich konwersji i Lond Wydalenie. 1901, etc ...). Ale dobra oczekiwanych efektów nie zostały osiągnięte, ponieważ:
* 1 - Patrz na Rzym, oskarżył sąd nadmierną surowość (That Thing albo, statystycznie, odpowiada prawdzie historię, w rzeczywistości, pierwszym zadaniem sądu było to, że z "wykształcony", zgodnie z koncepcją czasu, oczywiście);
* 2 - badanie były zbyt silne, w rzeczywistości, augustianów kanonik regularny Peter Arbues, inkwizytor Aragonii, wziął Celem spisku marranów został ranny na śmierć w Kościele w Saragossie w 1485 roku. Augustianów: Czy Piotr Arbues kanonizowany w 1867 roku. Następnie (do związku z faktem, iż sąd inkwizycji To nie pracował na wszystkich pięścią żelaza), Ferdynand i Izabela wydalone z królestwa wszystkich Żydów w 1492 roku.
*** Nawet król Manuel Portugalii w 1497 wydał dekret o wydaleniu wobec Żydów, ale jednak ostateczne Sukcesu nie osiągnęła w Hiszpanii, w Portugalii było tak głęboko zakorzenione w głębi ich mocy. *** Pomimo zależności od woli króla i nadużyć, co się stało do czasu do celów politycznych, Inkwizycja była w istocie instytucji kościelnych i żył w blasku na miłość i miłosierdzie.
*** Wszelkie nadwyżki inkwizycji, nie jest uzasadnione, jednak tendencyjnej historiografii To jest przesadne okrucieństwo to niesprawiedliwe, że liczba
ofiar.
*** "Auto da fe" (actus fidei) nie zostały wykonane sceny, w których kara śmierci, lecz w wyniku publikacji uroczyste powyżej, uzupełniony, w drugim z przypadków, do wyzwolenia, tylko uporczywą heretyków i recydywistów, zostały powierzone świeckie ramię do realizacji. Czy ostatnia egzekucja przeprowadzona w 1781 roku w Sewilli (i to jest do wykazania rzeczywistość zanurzona To było ukryte, słusznie lub nie, z praktyczną możliwość ukrycia, fakt z wodoodpornej i ukryte, ruch, że niektórzy Żydzi lichwiarzy , nawet jeśli mniejszość, były ze szkodą dla chrześcijaństwa. uzasadnione pretensje chrześcijan i silne ciało i ducha zbiorowego cierpienia, zawsze zdradzali społeczności żydowskiej i nie rozumiem, że rekiny finansjery były prawdziwe przyczyna "złego świata", a szkód własne, prawdziwe żmije, abyś zachował dobrze ukryty w piersiach).
*** Mieli bardzo cierpieć, gdy Czarna Śmierć, dżuma, czyli pochodzący z Indii, w latach 1348/50 strasznie zdewastowane dużej części Europy. Za oskarżenie o spowodowanie epidemii za oskarżenia o otrucie fontanny, Żydów w wielu miastach, z Alzacji, Austrii, zostało brutalnie zabitych, dla bardziej spalony na stosie.
----------------------
*** W wieku pomiędzy 12 ° i 15 °: podniesiono często, osoby wobec Żydów oraz ściganie podejrzanego:
1. są szykanowani krzyże,
2. mają gospodarze profanację,
3. mają do zabijania chrześcijańskich dzieci do celów rytualnych (rzecz Satanizm to nadal nie regularnie), a na podstawie tych zarzutów: udokumentowana, popularne postawy, straszliwą zbrodnię: z małej grupy dewiacyjne, a wielu Żydów winni tych zbrodni były i skazany.
*** Od 13 wieku, ruszyli ostro, w tym przeciwko Talmudu i innych żydowskich ksiąg antychrześcijańskich.
*** Tylko z humanizmu, a następnie przede wszystkim z Oświecenia doszło do emancypacji Żydów. 1694 - Ustawa z konstytucją Bank of England
*** Co było pierwsze zabytkowego Grand innowacji tworzone przez Paterson w roku 1694, co akt utworzenia Banku na podstawie celów Inghilterra zapłacić zamiast złota, rachunki bankowe (banknotów lub banknotów) , do realizacji zakresu tej innowacji jest wystarczająca, za banalny przykład: kim był złoty samorodek kieszeni bez długu do kopalni, ale po: To jest wzięte zamiast kopalni znajduje się bank centralny, zamiast samorodek jest kawałek papieru, miejsce własnością długu.
*** Wraz z pojawieniem się w walucie, w 1694 z ratingiem funt Bank Polska zmienił zasady wielkiej gry.
*** Blood Money dostarcza moc zakupu To jest tlen rynku.
*** Ta krew jest zatruta długu, więc to jest prawdziwe problemy banku centralnego pieniędzy tylko poprzez udzielanie pożyczek.
*** Ta teoria może przyjąć ją w domu, kiedy bank powiedział, że pieniądze, to moje, ponieważ rezerwy złota jest moje.
*** Ponieważ bank wpadł na waluty, tytuł przedstawiciela rezerw kredytowych, mógł powiedzieć, że daje symbol karty, To jest tytuł
Kredyty te są reprezentatywne dla kopalni złota, pieniądze są moje i można płacić.
*** W dniu 15 sierpnia 1971 r., z końcem Bretton Woods umów, rezerwa zostanie zniesione, to bank centralny nie może powiedzieć, że więcej: Czy moje pieniądze, dlaczego jest fałszywe. (Prof. dr Giacinto Auriti - http://www.SIMEC.org przepadek towarów duchowieństwa i przypisać (i STRATEGIA ukryte: zwycięstwo żydowskich bankierów w historii nowożytnej i współczesnej)
*** Kryzysu finansów państwa osiąga niebezpieczny punkt, tylko dla rewolucyjnych reform.
*** Zniesienie dziedziczenia sprzedajność i opłat, stanowi ogromne obciążenie kosztów dla Skarbu Państwa, jak zostało uzgodnione, że to samo właściciele zwrot za poniesione straty.
*** Tradycyjne metody zmniejszania deficytu państwa nie dostarczają wyniki wczesne.
*** Nie było ryzyko upadłości. W obliczu trudnej sytuacji na Zgromadzenie przyjęło radykalny środek, już zalecana przez Calonne i popierane przez liczne listy krzywd.
*** Na wniosek zastępca Maurices Charles de Talleyrand (1754-1838), biskup Autun, "własności kościoła, powinien być ogłoszony" majątku narodowego "i umorzone przez państwo, przed sprzedażą do celów uzdrowienia już wygórowane deficytu. Po zgromadzonych na skarb państwa, wielu prawdziwe bogactwo, majątek, miał stać się "mobile", aby włączyć je na pieniądze, których nie było rozpaczliwej potrzebie. sprzedażą sztuki współczesnej tak dużej liczby gruntów spowodowały gwałtowny spadek cen z odbicia negatywnego na cały system finansowy i cały naród do dewaluacji nieruchomości.
***, Dla których można by określić to był nowy obiekt państwa zostaną wykorzystane do spłacenia wierzycieli państwa z papierów wartościowych, pod warunkiem, szczególne zainteresowanie, którego wartość została zabezpieczona nieruchomości, na której krajowy tytuł został mu przyznany. W imię tej zostały przydzielone.
*** Będziesz przeznaczonych na niewiele się zmieniła, ale natura, rosnących potrzeb skarbu, z dekretem z 17 kwietnia z 1790 roku, Dom, że od tego stabilny przyznano kurs waluty, dla wszystkich wszystkich ludzi i terytorium Królestwa. Ale tymczasem pozostał prawnych monety ofercie również prawnej, złota i srebra, z poważnymi konsekwencjami jak zobaczymy później. (Roberto Finzi, bieg historii, czasów nowożytnych, Zanichelli str. 618)
1694 - Ustawa z konstytucją Bank Anglii i założenia współczesnej kontynuacji renta emisyjna:
----------------------
z tytułu emisji pieniądza Sandro Pascucci:
Pieniężna renta emisyjna jest to oszustwo i psychologiczne, do którego wszyscy jesteśmy indywidualnościami. To oszustwo jest wzmocniona i chowa się za zasłoną milczenia i śmierci i przeszedł przez ostatnich 300 lat, nie dając nic wyciek, istnienia. Mówią, że: "im więcej wielkie oszustwo diabła, było uwierzyć, że ludzkość nie na niego, istnieje" i właśnie dzięki tej diabolicznej, że technika jest mistrzem tytułu emisji pieniądza na świecie. Nie słychać rozmowy tytułu emisji pieniądza nigdy w telewizji czy w księgach, nie piosenkarka już nigdy utworu lub komiks spektakl. Politycy nie będą walczyć o renty menniczej i nigdy nie nigdy nie widziałem kogoś, Straży Finansów aresztowania dla tego tematu.
*** Renta emisyjna jest maksymalna moc planety i każdy z nas niewolników.
*** Technicznie, renta emisyjna To zysku wypracowanego przez kreacji pieniądza.
*** Termin przewiduje obecnie, że porównanie banków międzynarodowych
Central do tworzenia, gotówka To jest biblijne. Przykład ilustruje mechanizm:
stworzenie wspólnej waluty (czy z papieru, metalu lub jako wirtualny c / c) koszt został, ze względu na surowce do pracowników oraz usług niezbędnych do
konturu, jak dystrybucja, anty-technicznej, itp. ..
*** Największy koszt to materiał, z którego składa się z medalu, a zbiór wszystkich kosztów różne: na planie są w celu określenia jego rzeczywistej wartości.
*** Euro, wynika jednak, numer z przodu, który wskazuje na inną wartość: wartość nominalna (lub na fakt, twarzy lub nawet prawne).
*** Dwie wartości (wewnętrzne i nominalne), różnią się, a różnica między nimi, który określa to, co nazywa tytułu emisji pieniądza, czyli zysk, który, który stworzył te pieniądze.
*** Oczywiście, który tworzy pieniądze raczej znak wartości większej niż rzeczywista wartość jak najwyżej, w przeciwnym razie traci.
*** Się dzieje na przykład w formie monet od 1 centa, ponieważ jest to niezbędne do spędzenia 15 centów.
*** Teraz to, co widzimy w tworzeniu złota monetarnego monety oraz wyrobów z papieru. W czasach starożytnych monet ze złota, a następnie z wartości wewnętrznej, raczej wysoki.
*** "Panie", które kiedyś mięty tych monet opieczętowane im większe wzmocnienie wysokiej wartości dla siebie, a tym samym pozwolić na "premium" znaczące ekonomicznie.
*** W tym roku otrzymał złoty od potężnych kupców z wnioskiem przekształcenie go w twardej gotówki i po prostu umieścić jej wizerunek w ZAPEWNIENIA dobroci kawałek, który stworzył (wymyślony). To było coś w rodzaju gwarancji, a do tego miał swój zysk. Na przykład, 9 gramów złota moneta została monety i powiedzieć: To było 10 gr. złota (ale tak naprawdę składa się z 9 gr. + 1 g złota. Nie metalu szlachetnego). Różnica między wartością nominalną (10) oraz wartość wewnętrzną (9) była renta emisyjna (jeden gram złota za pieniądze).
*** Zapewne operacji może być wykonywana przez Pana nawet wybijania 10 monet faktycznie przy 10 gr. Za każdą sztukę złota Ale, jak prowadzenie strony, zawsze 10% to zysk!
*** Po złoto ma być wymieniony w artykule mowa jest gorzej (dla nas) i renta emisyjna jest prawie przybył do 100%
*** W rzeczywistości, wydrukować rachunek za 5 € lub 500 euro zajmuje 30 centów banknotów euro, a także uważają, że nie jest to bardziej związane, co do złota (~ nie ma więcej zasięgu ", a nie cabrio jest więcej ~ ). Oznacza to, że Pan nowoczesny, lub które teraz tworzy pieniądze (np. EBC w Europie, lub Rezerwy Federalnej w USA) ma ogromną moc. Rzeczywiście, te prywatne podmioty (wszystkie banki centralne są prywatne), jednak może szantaż
wpływ całe narody.
Wystarczy powiedzieć, że Bank Światowy (nieruchomości Rezerwy Federalnej i Banku w Wielkiej Brytanii, aby włączyć wszystkie i dwóch prywatnych, a także mistrz Międzynarodowego Funduszu Walutowego) odmowa pożyczki krajów, które nie ACCEPT To prywatyzacji, dziedzinie wody pitnej! I to tylko przykład. który rozumie mechanizm renta emisyjna będzie teraz nawet wliczone w rachunek usunięcia tego jedna akcja jest gorzej jak znika, bo Pan Banks, koszt ~ 'i zwiększa do 100% renty menniczej, na pieniądz elektroniczny. Ponadto waluta jest przedmiotem zainteresowania (np. 3%) To, co dyski: zadłużenie obywateli suwerennego narodu, nad wartością nominalną waluty sam! W praktyce walucie (rachunku) z mieście kosztuje € 100 i € 103 do banku, tylko 30 centów. Jest to renta emisyjna. Można obejść się to w bardzo prosty sposób: wystarczy, że państwo, Sovereign wreszcie, aby emitować walutę: za darmo i bez zadłużenia, jak, na przykład z monetami (oczywiście tych, o wartości nominalnej więcej na samoistną wartość, np. 50 centów kawałki, 1 i 2 euro). Mam bardziej doświadczonych teraz żart, zmarłego pana Duisenberg, w odniesieniu do Tremonti, gdy ten zapytał zastępcę, monet 1 i 2 banknoty z, jednakowej wartości, a były prezes (który zmarł w tajemniczych okoliczności), odpowiedział, mówiąc: "ale Pan Tremonti, wiedzą, że w ten sposób kraj ten straci prawo do renty menniczej: na masę pieniędzy otrzymuje". To od rachunku nie uwagę w złoto (notatki są zamienne dolarów, ale od 1971 roku dolar amerykański nie jest bardziej wymienialny na złoto) z tego powodu nie ma do dostarczania zarówno prywatnego podmiotu ani że jednostka nie ma monopolu na tego problemu. Ponadto, koszty reklam, pożyczki (odsetki) byłoby uniknąć i państwa, czyli nas wszystkich, będzie realna: Autonomia zarządzania: w kraju.
*** Kto się boi, że państwo może w jakiś sposób, aby rozpocząć drukowanie pieniędzy: bardzo dużo i bez kontroli jest osobą: że nie ma zaufania do państwa. Wiemy, że: nasi politycy są zmowy: z każdej możliwej publicznej (banki, olej, broni, narkotyków, prostytucji, itp. ..) Ale pytanie musi sobie zadać pytanie To bardzo proste:
*** Dlaczego polityk powinien odmówić odpowiedzialność pieniądze dla ludzi?
*** Jeśli nie jest on uczciwy, ponieważ nie powinno być żadnego problemu i będzie działać w ramach zasad etycznych: uczciwe i demokratyczne. Tylko nieuczciwy polityk, z ostatnim przebłysk szczerości powiedzieć: "Nie,
wygląda .. nie dał mi tej drukarki w ręku, bo znam siebie i druku góry pieniędzy na mnie i moich znajomych!
*** Na szczęście w tym przypadku rozwiązanie jest proste: dziękujemy i wysłać do domu pierwszą osobą, że może zrobić dla swoich własnych twierdzeń, z ogromną szkodę.
*** Ostatni przypadek, że polityka jest rzeczywiście nieuczciwy ... Ale jeśli to jest nieuczciwe powinien odmówić takich wspaniała okazja?
*** Nie moralnych skrupułów, co powiedzieliśmy już, że jest nieuczciwy. jeśli nie było (nieuczciwy) teraz zaakceptować drukarki i będzie działać jako bardzo słynna i bardzo prywatne Gubernatorów każdego banku centralnego, który jest uznawany na szacunek i mądrość niezwykłego, a wiadomo, że działają zgodnie z dobrem Wspólnoty. Einaudi miał do powiedzenia: "do niedoboru złota otrzymuje mądrość gubernatora [Banku Centralnego, przyp]" (sic).
*** Ale wtedy, dlaczego nie kradnie złodziej? Być może dlatego, że jest znacznie bardziej Potężny strzał z nim? Być może jest jeden podmiot, który nie chce dać mu drukarkę i zrobić to, co doprowadzi do stworzenia pieniędzy dla ludzi (choć z ryzykiem polityki kradzieży)? I podmiot ten jest bardziej uczciwi? jeśli tak było, muszą natychmiast dać mu żadnej mocy, będzie wiedział, jak dobrze zarządzane, bardziej bezpiecznej i politycznych z powyższym, czy nie? Jeśli i to raczej nieuczciwa, ponieważ drukarka ma w ręku i głodujących ludzi, czyniąc go na żywo, w systemie finansowym anemia? jednostka ta: Upper: nieuczciwy: dużo, nawet więcej, politycznych, jeśli nie, kto jest "The Fat Banker?
*** To jest oczywiste kwestie polityczne NIE i nie chce do podejmowania drukarki w imieniu ludzi z powodu międzynarodowego prywatni bankierzy nie pozwoli mu nigdy.
***, Że nasi posłowie ludzie są sponsorowane przez bankierów i dlatego nie działa że nigdy, w jednym z popularnych optyczny Ale zawsze na korzyść pracodawców REAL: pracy.
*** To prawda, tylko woli politycznej, może odwrócić rzeczy Ale, aby to świadomość duży pokos ludności, że został poinformowany, świadomy i motywację do podjęcia radykalnych zmian na scenie politycznej.
*** W tym celu, w tym artykule powinny być rozpowszechniane na wszystkich ludzi, a także innych pism, książek, wydarzeń i debat publicznych To, wyjaśnić, co to jest prawdziwe zło Mona i rozwiązań straszna i bolesna, że będziecie nie tylko należy podjąć w celu spaść w przepaść. W przyszłości artykule kolejne ważne aspekty problemu, a zakończy w trzecim mówiąc artykuł cząstkowej rezerwy, kolejne oszustwo, to prawdziwy menedżer Inflacja i moc, że banki komercyjne tworzenie pieniędzy z niczego, rachunków bieżących, Że się, że z dniem dzisiejszym. Sandro Pascucci
----------------------
Neker maja 1789
*** Problem składu i funkcjonowania Walnego Zgromadzenia jest problem polityczny, z tego musi stawić czoła, jeśli Neker, wrócił do władzy.
*** I nie jest to korzystne naciska na podwojenie liczby deputowanych stanu trzeciego ...
*** Pomimo sprzeciwu szlachty i duchowieństwa wyższego, Korona udzielił dwukrotnie, państwa trzeciego. Tak zaczyna się długa kampania, która będzie kontynuowana do maja ... (P.607 Roberto golfowe Finzi Historyczne - Zanichelli)
11 lipca 1790, król oddalił Necker i utworzyć rząd złożony z ludzi znanych z herbaty, stanowisko tradycyjnych.
*** Usuwania zdarzeń Neker i powoduje starcia między obywatelami i wojska.
*** Część gwardii króla spadnie na stronie demonstrantów.
*** W dniach 13 i ponownie rozszerza ruchu: ataki na spichlerze, klasztorów i zniszczenia miejsc pracy w bramy miasta, polityki bunt przeciwko więzienia. wyborców do spełnienia w Hotel de Ville (ratusz), jest utworzony i milicji jest uzbrojony. (P.613 Roberto Finzi bieg historii: Zanichelli)
-------------------------------
9 - W 1869 roku papież Pius IX
*** Zwołał Sobór Watykański potępia racjonalizm i materializm i
*** W encyklice Rerum novarum Leon XIII zbliżył się do kwestii społecznej i potwierdził godność człowieka, i obowiązku solidarności, jaką jest prawo do własności dla wszystkich, potwierdzają naukowcy, m.in. prof. Dr Auriti: SIMEC lub symbol konwencjonalnych ekonometrycznych akceptowane w miastach połączone i łączone, zgodnie z art. 24 L. 142/90 i 265/99 L. w celu wykonania ustępu 2: art. 42 Konstytucji Włoch: "co do człowieka, jako takiego, jest coś, co jest spowodowane!
*** Z tego naukowca i profesora. Giacinto Auriti: opracował teorię dochodów obywateli lub obowiązek dawania wyboru, aby każdy obywatel jako prawo obywatelstwa.
*** Rerum Novarum potępia kapitalizmu i komunizmu, jako niezgodną z chrześcijaństwem:
"Niewielka liczba super-bogate, nałożyła na co nieskończone mnóstwo, proletariatu, tuż pod jarzmo ... To służalcze (niewolnictwo)"
Leona XIII, urodził się z nauką społeczną Kościoła. 10 do 20 kwietnia 1884
"Humanum genus": Encyklice
"Zakon filozoficznych i relatywizm moralny Wolnomularstwo"
* Przez długie wieki z serii tych dwóch miast (Jerozolima i Babilon) z jednej walczył z drugiej strony, z rozmaitych broni i walki, choć nie zawsze z takim samym entuzjazmem i pędu. Jednak do dnia dzisiejszego, zwolennicy niegodziwe miasto, inspiracji i przyczynił się do tego społeczeństwa, powszechny i bardzo spreparowany, który przybiera nazwę z Masonic społeczeństwa, wydaje się, że wszyscy spiskują razem, i próbuje najnowsze dane.
* Dlaczego bez zatajania więcej swoich projektów, pojawiają się z dużą bezczelność przeciwko suwerenności Boga, do pracy publicznie i otwarcie do zniszczenia Kościoła Świętego, w intencji rozbierać w ogóle, jeśli to możliwe, błogosławieństwo narodów chrześcijańskich udał się do świata przez Jezusa Chrystusa, naszego Zbawiciela. W tej encyklice lista wszystkich błędów i niebezpieczeństw związanych z masonerią. (.. Jak w Rzymie, u Świętego Piotra, dnia 20 kwietnia 1884, rok VII, z Naszego Pontyfikatu LEO XIII-PP Copyright © Libreria Editrice Vaticana) ct:. Żydowskich kupców i bankierów - Di Giacomo Todeschini
----------------------
11 - Adolf Hitler i renta emisyjna banku
*** Hitler przebywał w stolicy, gdzie Żydzi zajmowali pozycję ekonomiczną nowej wiedzy i antysemityzm był powszechny, to zostawiła głęboki ślad na niego.
*** 1918 odznaczony Krzyżem żelaza, ma porywający przypomnieniem przodu i przypisać do Żydów i marksistów do klęski Niemiec. (A.V. słownika)
*** Jego doktryna (Narodowy) zostało oparte na uproszczonym pomysłów, ale skuteczne, zwłaszcza, że o wyższości rasy niemieckiej, zwany przez los do żądania własnej domeny i że będzie to mistycznie zawartych w osobie lidera lub Fuhrer.
*** Jeden z kapitału hitlerowców fanatycznych antysemickiej nienawiści, która doprowadziłaby do systematycznej zagłady milionów Żydów. Ale w rzeczywistości, chowając się za tych ideologii urazy i odwetu porządku gospodarczego.
*** Hitler powiedział: "Jak potrzebuje pieniędzy, a Żydzi są bogaci, to ich zabić, a więc mogą konfiskaty towarów?"
*** Oczywiście, nie było w nim nienawiść do renty menniczej z oszustwa bankowego, przez którą Niemcy ubogich i potrzebujących. "Nie byliśmy na tyle głupi, aby utworzyć waluty związane złoto, którego nie mamy wolne, ale każdy wydrukowany znak, potrzebowaliśmy odpowiednik znaku towarowego, w pracy lub w towary wytworzone tam jest ... śmieszne, wszystkie razy, że nasz finansistów krajowych, powiedzieć, że wartość tej waluty muszą być regulowane przez złoto, lub z mienia, zachowały się w podziemiach banku państwa. "(Adolf Hitler, cytowany w" Systemu Walutowego Hitlera "To odnosi się do Veith CC, Citadels Chaosu, Meador, 1949)
*** Jeden z Guernsey nie był to jedyny rząd w celu rozwiązania problemów infrastruktury: druk tylko: własnej walucie. (Patrz E. Brown, "Waking Up do Minnesota Bridge" z 4 sierpnia 2007 r.).
*** O wiele bardziej znany model, można dowiedzieć się w Niemczech z pierwszej wojny światowej. Kiedy Hitler doszedł do władzy, kraj został całkowicie zniszczony i beznadziejnie.
*** Traktat Wersalski nałożone na niemieckich odszkodowań dla osób, które miały zniszczone, z którego została przeznaczona do zwrotu poniesionych kosztów udziału w wojnie we wszystkich krajach walczących. To wyniosła trzy razy kosztów wartość wszystkich nieruchomości w kraju.
*** Spekulacje na temat marki niemieckiej spowodował jego upadek, przyspieszając tym samym nadejście jednego z zjawiska zgubnych inflacji bardziej nowoczesne. W szczytowym okresie, taczki banknotów, za równowartość 100 miliardów marek, nawet nie wystarczy, aby kupić bochenek chleba.
*** Państwowej kasy były puste, a duże ilości domów i gospodarstw, zostały zajęte przez banki i spekulanci.
*** Ludzie mieszkający w slumsach i umierają z głodu.
*** Z Nic takiego nigdy nie zdarzyło się wcześniej: całkowitej zagłady waluty krajowej, że miał wymazane oszczędności ludzi, działalności i gospodarki.
*** W jeszcze gorsze rzeczy, do końca dekady, spadek globalnych.
*** Niemcy nie mogą pomóc, ale poddawał się tego długu i zniewolenia międzynarodowych pożyczkodawców.
------------------------------
W XX wieku:. W Palestynie:
*** Po do I wojny światowej i upadku Imperium Osmańskiego, Palestyna znalazła się pod administracją przed wojskiem, a następnie cywilnej Zjednoczonego Królestwa, do którego w 1922 roku Liga Narodów dała mandat w całym kraju.
*** Kadencji, weszła w życie w następnym roku, a następnie do przekształcenia Organizacji Syjonistycznej, żydowskiej i w agencji w celu zwiększenia emigracji żydowskiej, kraj teatru krwawe zamieszki.
*** Odmowy Brytanii do zbierania zaleceń Kongres Syjonistyczny w Nowym Jorku, do utworzenia państwa żydowskiego (oświecony lub satanistycznych, wcale nie chciał odtworzeniu Izraela i bali się odbudowy świątyni: "To bym dał, ostre hamowania ich projektów New World Order), tworzenie żydowskich League, jest odpowiedzialny za organizację nielegalną imigracją, a rzeczywistością nowego terroryzmu żydowskiego, przekonał Wielkiej Brytanii, z rezygnacją z mandatu.
*** W 1949 roku, Wspólny Komitet: zawieszenia broni ONZ, Palestyna w trzech obszarach: na terytorium Strefy Gazy, okupowane przez Egipt, większość Żydów, a także grób Ghor: przydzielonych Jordan, Górnej Galilei, przypisanych do Western Highlands Izraela.
*** W 1964 roku zostały sklasyfikowane uchodźców, organizacja o wyzwolenie Palestyny, w tym, że wojna w sześć dni, pakowane świetle niestabilności. Od 1969 r. narodu palestyńskiego, jest zdolny do łączenia różnych ruchów i ustanowienia stosunków z państwami arabskimi.
*** W 1993 roku. to w końcu przyszedł, uznanie umowy podpisanej z Izraela w Waszyngtonie, Arafata i premiera Izraela Icchaka Rabina, która została przyznana z autonomii Strefy Gazy i Jerycha.
*** W 1994 roku rozpoczęła, a wycofanie fragment współczesnej funkcji wojskowych i administracyjnych dla Palestyńczyków.
*** Mimo międzynarodowego uznania, korzystne dla polityki ustępstw, jednak tempo jest Isis, w drodze wzajemnego napięcia i nietolerancji odwetu i absolutystyczne posiadanie prowadzona, nowych napięć i zamachy terrorystyczne były powtarzane bez końca przez obie strony . W kolejnych latach planu gospodarki palestyńskiej się zwiększyła. Wybory 1996 roku zwycięstwo Arafat jego partii, Fatah.
------------------------------
Liberalizm chce pokonać wojny (Joaquin Bochaca) w przekładzie Małgorzaty
Huffstickler z:
23/10/2007: sygnet @ work: Sandro Pascucci: http://www.signoraggio.com
http://www.signoraggio.com/signoraggio_liberismovuolelaguerra.html
*** W październiku 1938 roku, Walter Funk, ministrem gospodarki III Rzeszy, odbył podróż na Bałkany w ważnych sprawach, które zakończyły się w byłej Jugosławii, Turcji, Bułgarii.
*** Rumunii nie był skłonny do ich przestrzegania, aby w czasie, z powodu sprzeciwu króla Carol Rumunii, podporządkowane woli jego kochanki, opalony przygód żydowskiej Elena Lupescu (lepiej znany jako Magda Lupescu), na które po opuszczonych przez tronu, jego żona i syn i (chwilowo) należności od Korony. Opisujące, co wynika, że tak się stało:
*** W dniu 15 listopada 1938 król Karol Rumunii i przyjechał do Londynu został okrzyknięty przez "anti-Nazi" Hyde Parku. Ale nikt nie wyobrażał sobie, że król przybył do
Londyn tylko dla przyjemności płacenia jego obecność na demonstracji pro-żydowskich.
*** Carol przedstawiciele rzadkich odporność na rozwoju gospodarczego Niemcy Południowo-Wschodniej.
*** Carol przybył do Londynu na spotkanie bankierów "City" i stara się przeciwdziałać ekspansji Niemiec.
*** Celem podróży był pośrednio ujawnił Robert S. Hudson, członek Rady Korony i sekretarz wydziału handlu zagranicznego,
w przemówieniu do Izby Commons więcej dwa tygodnie później, 30 listopada.
*** Czy słowa kluczowe znaczenie, że konstytucja, wirtualny deklarację wojny ekonomicznej, Przeciw Niemcy: "wojny ekonomicznej, do dnia dzisiejszego, przed wojną toczyla.
*** Było to, że słowa, które wskazały ważną częścią "City" w Londynie, że wcześniej widział Hitlera jako "korek" Stalina, niedawno: przedwojennej ewoluował w kierunku przewidziano przez Churchilla. Tutaj fragment detektor mowy Hudson brutalnie szczery:. "Niemcy nie niekorzystnie na rynek brytyjski w Niemczech, musimy rozpoznać Ale co z którą skarżą się, że jest, z jego metodami, to popsuje, handlu w obrębie . świata możemy powiedzieć, że z uwagi na wpływ gospodarki Niemiec polega na tym, że opłaca produkcji krajów Europy Środkowej na południowy wschód od wysokich cen, które są znacznie bardziej tych, wypłacane na światowym rynku | że jesteśmy przeglądu wszystkich procedur miałaby zastosowanie.
Jedynym sposobem jest zorganizowanie naszego przemysłu w sposób, że mogą temu zapobiec, w niemieckim przemyśle, a mianowicie do Hitlera i jego ludzi: "jeśli nie będzie położyć kres bieżącym sposób postępowania, a nie osiągnięcia porozumienia z nas, w który, obiecuję sprzedaż swoich towarów w cenie, która zapewni odpowiedni zysk, będziemy walczyć i pokonać Państwu swoje własne metody. "Ze ściśle ekonomicznego punktu widzenia, nasz naród jest nieskończenie : mocniejsze od jakiegokolwiek innego państwa świata, w każdym razie więcej silnych Niemiec, i dlatego cieszymy się wielkich zalet, który doprowadzi nas do wygrania bitwy ".
*** Po wystąpieniu Hudson, stan jego Anglii udał się do "bardziej uprzywilejowania" z Niemiec, i stanowisko to jest traktaty handlowe
estry utrzymywała z tym samym od 1927 roku.
*** Stany Zjednoczone zrobił to samo ciekawy zbieg okoliczności, czasu i akcji.
*** Wielka Brytania i Stany Zjednoczone, mistrzów liberalizmu, zarówno politycznych, gospodarczych, jak również dwie rzeczy są ze sobą nierozerwalnie związane - byli oburzeni, ponieważ Niemiec, sprzedając swoje towary taniej zgrać je: tradycyjne rynki.
*** Ich gniew jest oburzające, gdzie była słynna wolność wymiany handlowej, zwłaszcza w święta dla Anglo-Amerykanów?
*** Hudson mówił o nieuczciwej konkurencji handlowej. Dlaczego tak?
*** Niemcy w odniesieniu do sprzedaży, jej produkty bardziej tanie nie bez powodu, a tylko jeden, bo [Niemcy] nie zależy od "Gold Standard" jako podstawy dla swojej waluty, swoich produktów i nie były ważone na każdym etapie produkcji od ciężkich publicznej [opłata] przez Anglo-Amerykanów i ich bankierów i finansistów.
*** To jest prawdziwy powód do jazdy do 180 ° To było pod koniec 1938 materializacji, w tym wpływowych bankierów "City" w Londynie.
*** Prawda lokalnych ekologicznych, naturalnych, w praktyce przez narodowo-socjalistycznych Niemiec, była w kryzysie, z przyczyn czysto arytmetycznych, ekonomia klasycznego liberalizmu, że panował w Anglii i był zniewolony narodów bardziej narażone.
*** Ale tu jest jeden fakt, który później doprowadził do punktu kulminacyjnego: podrażnienie bankierzy, kupcy, właściciele statków, ubezpieczycieli i kapitanów przemysłu To znaczy: przemierzających Strand, "City" i whitewall.
*** W dniu 10 grudnia 1938 roku rząd meksykański podpisał porozumienie z Niemcami, na mocy którego została wydana do tej ostatniej, w trakcie 1939 roku, wartość ropy za $ 17 mln euro. To przyszło od odwiertów naftowych, że rząd nacjonalistyczny Mexico City miał wywłaszczonych amerykańskich Żydów Standard Oil of New York (SONY) (2).
*** To był spadek, który wydał przepełnienia wazon ("kroplą, która przelała wielbłądzie") był umowy barterowej: Rzeszy zapłaciłaby za to z eksportu ropy naftowej z własnych urządzeń do nawadniania, maszyn rolniczych, Materiały do maszyn biurowych do pisania i sprzęt fotograficzny. Dla Ponadto umowa zawarta była w oparciu o cenę o wiele więcej
dno obecnego świata.
*** W wyniku powyżej: Niemcy dostanie oleju bez płacenia do Royal holenderski, kontrolowany przez angielski Żyd Samuel Deterding, ani "Standard Oil", kierowane przez USA z klanu Rockefellerów. Transakcja mogłyby zostać zrealizowane bez, że do "City", za dotknięciem palca na pół szylinga z działalności kredytowej, finansowania, gwarancje, opcje kosztów transportu i składkach ubezpieczeniowych.
*** Byłoby proste barter, gwarantowanych przez rząd Niemiec sama, a transport ten wykonywany jest na niemieckich statkach.
*** Dla dużych chłopców z "City", brokerzy świata, był to prawdziwy szok.
*** Cierpliwość, że Hitler stosowania podobnych procedur na Bałkanach iw Turcji.
*** To był zamiar iść za sąsiadów Niemcy Europie Środkowej bratać się z nim, ale przedłużenie bezpośredni handel wymienny z Ameryki Łacińskiej
potępi "City" w pewnym nieunikniony spadek.
*** Więcej nadal wydawała się być nieunikniona, że minister Rzeszy Walter Funk przygotowywał ważną podróż do Buenos Aires, Montevideo i Santiago, Chile
*** Do "City" był początkiem końca.
*** W wyniku nowych i ważnych segmentów brytyjskiego plutokracji, wędrówka Anglo-Saxon, w dziedzinie Churchill ("partią wojny", NDT).
1.A cios po drugim padł na "City" w latach 1938-39:
- Podróż w sprawy Europy Południowo-Wschodniej of Funk
- Zdobycie Guangzhou i Hankou, Anglia zdominowany przez Japonii
- Niemiecko-meksykańskiego porozumienie w sprawie ropy
- Ogłoszenie o podróży biznesowych w Ameryce Południowej
- Osłabienie pro-brytyjskich pozycji króla Carol
- Utrata całego rynku chińskim połowie podbój Japonii
- Zajęcie Albanii przez Włochy.
*** Każde z tych zdarzeń doprowadził do dezercji sił pokojowych, co liczyć na: Chamberlain jego polityka "appeasementu" Monako w porozumieniu z dnia września [1938].
*** Kiedy siły te działały jawnie, z korzyścią dla polskiego ministra spraw zagranicznych Beck, Stalin świeckich.
*** Postęp w kierunku wschodnim niemieckim "Drang nach Osten", że to postęp w tym samym czasie dał ziemię do pługa, a Niemcy musieliby wyeliminować potencjalne zagrożenie dla komunistycznej Europie i na świecie będzie aresztowany.
*** W rzeczywistości, na początku grudnia 1938 pozostało jeszcze trochę ludzi z brytyjskiej firmy, które były ostoją wnętrza w "City" Przeciw słupkami wojowniczy sił.
*** Ale opór że wkrótce zostać zniszczona przez ofensywę syjonistycznego z Nowego Jorku, reprezentowana przez "Brain Trust" prezydenta Franklina Delano Roosevelta. Uwagi końcowe:
1. W rzeczywistości, od 1870 w Wielkiej Brytanii nie była w stanie konkurować z Niemiec, w handlu, wywiezionego w 2005 r.: jeden milion dolarów towarów na całym świecie i jest największym na świecie eksporterem, w wierszu ostatnich czterech lat , mimo hałasu na zachodnich Chinach.
2. To, że Stany Zjednoczone po japońskiej zajmował, walczył w 1945 r.,
Co ciekawe, gigant z nazwą nie pojawił się japoński: SONY.
3. Ameryka Łacińska przestanie być "własności prywatnej" w Wielkiej Brytanii. Efektem upadłości G.B. ze względu na H.M. II i pojawienie się "Yanquis" ("Yanquis iść do domu"). Joaquin Bochaca jest z pewnością pierwsze wersje w języku Iberyjskiego, która reklamuje rewizjonistycznych autorów dotychczas mało znany w świecie anglosaskim. Bochaca, prawnik z końcówki ostre prozy, także teoretyk literatury, tłumacz Ezra Pound i Hermann Hesse niemieckiej. Ten oraz inne pisma wartość B. zostały przetłumaczone przez panią Margaret Huffstickler, językoznawca, od prostych zna łacinę. jest również popularnym piosenkarzem.
Barnes Review, tom XIII Nr 4 lipiec sierpień 2007 Niedziela, 21 października 2007: Joaquin Bochaca 16:54 - tłumaczenie Alfio Faro link: http://www.rinascita.info
----------------
Są to przeklęty w imię Jezusa, wszystkie wspólnikami przestępców i tytułu emisji pieniądza bankowego.
Są to przeklęty w imię Jezusa, wszystkie te, które przemocy ze względu na religię. Mają przekonanie, piekła zakończyć się w.
Wszystkie te umrze przedwcześnie, ze strasznym lęków i chorób zawodowych, lecz nie wcześniej, wstyd się z ich dzieci i widząc zniszczenia swoich dzieci.
+ + W imię Ojca, i Syna + i + Ducha Świętego + Amen! +
Cross Ojca Świętego Benedykta: Świętego Krzyża Jesteś moim światłem i nigdy nie jest
Smok za liderem.
Wróć, szatanie! Przekonani, nie jestem próżny rzeczy. Wiem, że złe rzeczy, że ja
oferty, trucizna drinka siebie.
Crux Sancti Patris CSPB Benedecti - Krzyż Świętego Ojca Benedykta
Crux Sacra Sit mihi CSSML Lux - Holy Cross bądź moim światłem
NDSMD Non draco sit mihi dux-Co smoka nie jest liderem I
V. R. S. Vadre Retro = Szatan - Szatan Go!
NSMV = Nie Suade mihi Vana - nie jestem przekonany, nad marnościami!
SMQL = Sunt quae Libas Mala - Ta oferta mnie To jest złe!
I.V. B. IPSA = Venena Bibas - Drink swoje trucizny samemu!
wypić trucizny przez siebie - os.
Ta posługa, podniesiony przez Boga oznacza, grozi rebeliantów i karać
z plag i śmierci, jeśli jest to konieczne.
Dział ten, podniesiony przez Boga, że został on zagrożenie rebeliantów i karze
Je z plag i śmierci, jeśli jest istotne.
-----------------------------
I prorokował przeciw ich w imię Jezusa:
i jeżeli w dalszym ciągu rosnąć, będzie to zniszczenie potomków.
ich 1 - aby pokutował! 2 - płacą odszkodowania! 3 - uwolnienie więźniów!
CSPB CSSML NDSMDVR SNSMVSM QLIVB = To ministerstwo, podniesiony przez Boga oznacza, buntownik zagrożenia.
------------------
, który mówi źle o SS Papież Benedykt XVI otrzyma przekleństwa tej posługi lorenzojhwh.
Benedykt XVI jest człowiekiem, bardziej szlachetne, kulturalny i delikatny XX wieku. i mieszka w wieku barbarzyństwa i satanizm.
----------------
http://catlady4justice.blogspot.com
-------------
kto ma potrzeby, aby być idiotyczne, nienawidzić forma rządu, ani religii, ani ludzi?
W metafizyce ateistyczny świeckich Maritain nie jest tajemnicą dla
Harmonia i postęp całego rodzaju ludzkiego.
Net Pracy, masonerii, Ss.p.To. i tytułu emisji pieniądza bankowego?
Są one doskonałym narzędziem szatana do zniewolenia ludzkości!
Szczęść Boże! Czas był krótki, ale strach był tak silny! Przyjaciele mówią o mnie dobrze: w rzeczywistości nikt nie zapłacił mi. Przeciwnicy źle mówią o mnie, ale na pewno będą one karane: w imię Jezusa!